ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობამ ახალი ლოგო და პარტიული სია წარმოადგინა

news
ავტ.: news ივლისი 23, 2016 15:10

ერთიანმა ნაციონალურმა მოძრაობამ ახალი ლოგო და პარტიული სია წარმოადგინა

22 ივლისს ერთიანი ნაციონალური მოძრაობის პოლიტიკური საბჭოს გაფართოვებული სხდომა გაიმართა. სხდომას პოლიტსაბჭოს წევრები, საარჩევნო სიის კანდიდატები, მაჟორიტარული ოლქების კანდიდატები, პარტიის რაიონულო თავმჯდომერეები ესწრებოდნენ. სხდომაზე განხილული იქნა რამოდენიმე საკითხი: 2016 წლის საპარლამენტო არჩევნებისათვის პარტიის პროგრამა, სამოქმედო გეგმა, პარტიის განახლებული ლოგო. ასევე საბოლოოდ დამტკიცდა 2016 წლის არჩევნებისათვის პარტიის საარჩევნო სია. სიით დამტკიცებულ კანდიდატებს მაჟორიტარულ ოლქებში დასახელებული მაჟორიტარული კანდიდატები და რაიონების წარმომადგენლები დაემატებიან. ყველა საკითხი, პოლიტიკურმა საბჭომ კენჭისყრით დაამტკიცა.

1. დავით ბაქრაძე;

2. ელენე ხოშტარია; (წარდგენილიაN2 (ვაკე) საარჩევნო ოლქში)

3. რომან გოცირიძე;

4. ნიკანორ მელია;

5. გიორგი ტუღუში;

6. ოთარ კახიძე;

7. სალომე სამადაშვილი;

8. ირაკლი აბესაძე; (წარდგენილია N7(კრწანისი) საარჩევნო ოლქში)

9. სერგი კაპანაძე;

10. სერგო რატიანი; (წარდგენილია N21 (გლდანი) საარჩევნო ოლქში)

11. გიორგი კანდელაკი;

12. ლელა ქებურია;

13. აკაკი ბობოხიძე;

14. გიორგი (გიგა) ბოკერია;

15. თენგიზ გუნავა;

16. ირმა ნადირაშვილი;

17. მამუკა ჩიქოვანი; (წარდგენილია N29 (რუსთავი) საარჩევნო ოლქში)

18. თინათინ ბოკუჩავა;

19. გიორგი თევდორაძე;

20. ზურაბ ჭიაბერაშვილი; (წარდგენილია N23 (საგარეჯო) საარჩევნო ოლქში)

21. ლაშა დამენია;

22. ხათუნა გოგორიშვილი;

23. ნიკოლოზ ნაყოფია;

24. ზაზა კედელაშვილი;

25. აზერ სულეიმანოვი; (წარდგენილია N35 (მარნეული) საარჩევნო ოლქში)

26. გიორგი წერეთელი;

27. გიორგი ღვინიაშვილი; (წარდგენილია N24 (გურჯაანი) საარჩევნო ოლქში)

28. ნინო კალანდაძე;

29. ომარ მეგრელიძე;

30. არსენ კარაპეტიანი; (წარდგენილია N46 (ახალქალაქი/ნინოწმინდა) საარჩევნო ოლქში)

31. მიხეილ მაჭავარიანი;

32. ბადრი ბასიშვილი; (წარდგენილიაN42 (გორი) საარჩევნო ოლქში)

33. ზურაბ ჩილინგარაშვილი;

34. ეკატერინე ხერხეულიძე;

35. ლევან თარხნიშვილი;

36. დიმიტრი ძაგნიძე;

37. დავით გოგოხია;

38. ლევან კონჯარია;

39. მამუკა საღარეიშვილი;

40. სოფიო სიუკაევა;

41. ნინო კვიტაიშვილი;

42. დავით დარჩიაშვილი;

43. ხათუნა ბერძენიშვილი;

44. ლალი რამინაშვილი;

45. ბესიკ კვიციანი; (წარდგენილიაN8 (ისანი) საარჩევნო ოლქში)

46. ბესიკ წერედიანი;

47. კონსტანტინე მიქელაძე;

48. ზვიად დუშმანაშვილი;

49. გევორქ შუშანიანი;

50. თამარ დალაქიშვილი;

51. ოთარ სირაძე;

52. ლაშა იმერლიშვილი;

53. ვიტალი გოგუაძე;

54. ნატალია ბაბუხადია;

55. როინ მახარობლიძე; (წარდგენილიაN43 (ხაშური) საარჩევნო ოლქში)

56. ბაკურ მგელაძე;

57. ლევან ბაღაშვილი;

58-დან ნომერაცია პირობითია.

58. N68 (ბათუმი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

59. N69 (ბათუმი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

60. N70 (ბათუმი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

61. N71 (ქობულეთი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

62. N72 (ხელვაჩაური) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

63. N73 (ხულო/შუახევი/ქედა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

64. N1 (მთაწმინდა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

65. N3 (ვაკე) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია პეტრე ცისკარიშვილი

66. N4 (საბურთალო) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ჯარჯი დოლიძე

67. N5 (საბურთალო) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

68. N6 (საბურთალო) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია სევდია უგრეხელიძე

69. N9 (ისანი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

70. N10 (ისანი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

71. N11 (სამგორი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ირაკლი ნადირაძე

72. N12 (სამგორი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

73. N13 (სამგორი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

74. N14 (ჩუღურეთი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

75. N15 (დიდუბე) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

76. N16 (დიდუბე) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ირაკლი დვალი

77. N17 (ნაძალადევი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

78. N18 (ნაძალადევი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია მამუკა გუგეშაშვილი

79. N19 (ნაძალადევი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ლერი დემეტრაშვილი

80. N20 (გლდანი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

81. N22 (გლდანი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

82. N25 (სიღნაღი/დედოფლისწყარო) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ლევან ბეჟაშვილი

83. N26 (ლაგოდეხი/ყვარელი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია გურამ კაკალაშვილი

84. N27 (თელავი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია გიორგი ბოტკოველი

85. N28 (ახმეტა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია შაქრო ტერტერაშვილი

86. N30 (რუსთავი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია დავით კირკიტაძე

87. N31 (გარდაბანი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია რამინ ბაირამოვი

88. N32 (თეთრიწყარო) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

89. N33 (ბოლნისი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია სამირა ისმაილოვა

90. N34 (წალკა/დმანისი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

91. N36 (მარნეული) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ხანახმედ იმამკულიევი

92. N37 (მცხეთა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

93. N38 (დუშეთი/თიანეთი/ყაზბეგი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

94. N39 (კასპი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ნუგზარ ნონიაშვილი

95. N40 (ქარელი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ილია ბურჯანაძე

96. N41 (გორი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია თამაზ გოგლიძე

97. N44 (ახალციხე/ადიგენი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ვაჟა ჩიტაშვილი

98. N45 (ბორჯომი/ასპინძა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია ტარიელ ლონდარიძე

99. N47 (ქუთაისი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

100. N48 (ქუთაისი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

101. N49 (ქუთაისი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

102. N50 (ტყიბული/თერჯოლა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

103. N51 (ხარაგაული/ბაღდათი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

104. N52 (ზესტაფონი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

105. N53 (საჩხერე) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; (წარდგენილია ზურაბ ცერცვაძე)

106. N54 (ვანი/ხონი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

107. N55 (სამტრედია) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

108. N56 (ჭიათურა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია გიორგი ჩიკვილაძე

109. N57 (წყალტუბო) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

110. N58 (ამბროლაური/ონი/ლენტეხი/ცაგერი/მესტია) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

111. N59 (ოზურგეთი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი; წარდგენილია დავით მჟავანაძე

112. N60 (ლანჩხუთი/ჩოხატაური) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

113. N61 (ფოთი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

114. N62 (მარტვილი/აბაშა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

115. N63 (სენაკი/აბაშა) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

116. N64 (ხობი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

117. N65 (ქ. ზუგდიდი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

118. N66 (ზუგდიდი) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

119. N67 (წალენჯიხა/ჩხოროწყუ) საარჩევნო ოლქის მაჟორიტარი;

120. ბათუმის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

121. ბათუმის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

122. ბათუმის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

123. ქობულეთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

124. ხელვაჩაურის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

125. ქედას პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

126. ხულოს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

127. შუახევის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

128. მთაწმინდის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

129. ვაკის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

130. საბურთალოს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

131. კრწანისის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

132. ისნის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

133. სამგორის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

134. ჩუღურეთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

135. დიდუბის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

136. ნაძალადევის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

137. გლდანის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

138. საგარეჯოს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

139. გურჯაანის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

140. სიღნაღის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

141. დედოფლისწყაროს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

142. ლაგოდეხის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

143. ყვარლის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

144. თელავის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

145. თელავის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

146. ახმეტის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

147. გარდაბნის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

148. თეთრიწყაროს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

149. ბოლნისის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

150. წალკის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

151. დმანისის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

152. მარნეულის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

153. რუსთავის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

154. რუსთავის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

155. კასპის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

156. ქარელის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

157. გორის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

158. გორის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

159. ხაშურის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

160. ახალციხის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

161. ადიგენის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

162. ბორჯომის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

163. ასპინძის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

164. ახალქალაქის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

165. ნინოწმინდის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

166. ქუთაისის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

167. ქუთაისის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

168. ქუთაისის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

169. ტყიბულის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

170. თერჯოლის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

171. ხარაგაულის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

172. ბაღდათის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

173. ზესტაფონის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

174. საჩხერის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

175. ვანის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

176. ხონის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

177. სამტრედიის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

178. ჭიათურის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

179. წყალტუბოს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

180. ამბროლაურის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

181. ონის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

182. ლენტეხის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

183. მესტიის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

184. ცაგერის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

185. ოზურგეთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

186. ლანჩხუთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

187. ჩოხატაურის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

188. ფოთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

189. მარტვილის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

190. აბაშის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

191. სენაკის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

192. ხობის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

193. ზუგდიდის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

194. ზუგდიდის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

195. წალენჯიხის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

196. ჩხოროწყუს პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

197. მცხეთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

198. დუშეთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

199. თიანეთის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

200. ყაზბეგის პარტიული ორგანიზაციის წარმომადგენელი;

news
ავტ.: news ივლისი 23, 2016 15:10

Google სტატისტიკა


7,939
ვიზიტორი
დღეში
Powered By Google Analytics